O mnie

Cześć, z tej strony Diet-etyczna Dominika Jurkowska!

Jestem magistrem dietetyki, która ukończyłam na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz certyfikowanym trenerem personalnym szkoły Profi Fitness School z akredytacją REPs .

Od zawsze byłam związana ze sportem i jedzeniem. Dlatego postanowiłam z tego nie rezygnować i tak stało się to moim sposobem na życie. Holistyczne podejście do każdej osoby, znalezienie balansu w życiu pełnym sprzeczności i braku czasu to moja mantra.

Na początku był sport, lekkoatletyka. Do klubu sportowego zapisałam się w czwartej klasie szkoły podstawowej, tak zaczęła się moja 8-letnia przygoda z bieganiem 😊 Przyszedł jednak czas problemów ze zdrowiem, który spowodował, że musiałam przestać intensywnie trenować. Wszystko się zawaliło. Kończyłam liceum i stałam przed wyborem kierunku studiów.

Padło na dietetykę. Dlaczego? Sama nie do końca potrafię to wyjaśnić ;p

Okres studiów był czasem poszukiwań i walki z chorobą i zbędnymi kilogramami, które pojawiły się od momentu wprowadzenia leczenia i rezygnacji ze sportu. Były to ciężkie lata. Teraz jestem bogatsza w doświadczenia, świadoma swojego ciała, nauczyłam się go słuchać, wróciłam do sportu i stałam się dietetykiem i trenerem. Zaczęłam realizować dawne cele- starty w półmaratonach. Bieganie na nowo zagościło w moim życiu 😉

W związku, z czym dietetyka sportowa z ukierunkowanie na sporty wytrzymałościowe jest bliska memu sercu.

Miałam możliwość współpracowania z małymi dziećmi, prowadzenia dla nich warsztatów żywieniowo-dietetycznych. Uważam, że już z najmłodszymi powinno się pracować nad ich świadomością żywieniową co zaprocentuje w przyszłości ich zdrowiem 😉


Uwielbiam jeść, próbować nowe potrawy, tworzyć własne przepisy, improwizować w kuchni. Chciałabym w przyszłości prowadzić miejsce, w którym każdy będzie mógł spróbować moich dań.

Obecnie biegam amatorsko głównie w półmaratonach.

Mam jednak nowy cel — start w triathlonie, co prawda na najkrótszym dystansie, ale od czegoś trzeba zacząć.

Ukończyłam następujące kursy i szkolenia

Dlaczego warto?

zaufać mi i rozpocząć starania o lepsze jutro

Created with Sketch.

Indywidualne podejście

Pracuję z pacjentami na planach żywieniowych, które opracowane są na podstawie ich preferencji żywieniowych i stylu życia- staram się odchudzać aktualne menu. W taki sposób współpraca ze mną i wprowadzone zdrowe nawyki żywieniowe do codziennego życia to inwestycja na lata.

Created with Sketch.

Elastyczność

Jestem osobą empatyczną, to na jakich zasadach współpracuje z pacjentami zależy tylko i wyłącznie od nich. Nie zmuszam nikogo na siłę do zmiany, motywuje, daje narzędzia do pracy, trzymam rękę na pulsie.

Created with Sketch.

Małymi krokami

Przypominam każdemu, że nasza współpraca to proces, na który ma wpływ codzienne życie. Zawsze musimy wziąć poprawkę na ewentualne przeszkody, które mogą zatrzymać Nas w jednym miejscu na krótsza bądź dłuższą chwilę.

Created with Sketch.

Razem do celu

Jednak to ty przychodząc do mnie bierzesz sprawę w swoje ręce. Ja jako specjalista zawsze staram się modyfikować, dopasowywać plan współpracy do obecnych możliwości. Uświadamiam, że nawet małymi krokami można osiągnąć cel.

Uwierz w siebie i zacznij działać!

Umów wizytę

Kontakt

Konsultacji udzielam zdalnie lub stacjonarnie

Wschowa - Osowa Sień 83

Wschowa

Osowa Sień 83

Pokaż na mapie Wschowa - Osowa Sień 83
Poznań - Czarneckiego 2, 61-536

Poznań

Czarneckiego 2, 61-536

Pokaż na mapie Poznań - Czarneckiego 2, 61-536

Istnieje możliwość wizyty domowej w obszarze 20 km od Wschowy.